Kde získat půjčku větší, než jenom pár tisícovek

Velikost textu: A A A

Kde získat půjčku větší, než jenom pár tisícovek

Ilustrační foto
  • autor: Redakce

Reklamy na velmi výhodné půjčky na nás vyskakují na každém rohu. Jenže při bližším zkoumání mnoho zájemců zjistí, že se jedná o takzvané mikropůjčky. Tedy půjčky o hodnotě pouhých několika tisíců korun. Kde si tedy půjčit větší objem peněz?

Mezi ověřené společnosti, u kterých není problém například půjčka 40 000 Kč, patří Cetelem, Home Credit nebo Tesco. U všech těchto nebankovních poskytovatelů můžete obdržet velmi rychlý úvěr. Stačí vyplnit žádost online a vyčkat na další instrukce.

Výhody půjček

Úvěr, který výše zmíněné společnosti poskytují, má mnoho výhod. Na prvním místě musíme zmínit serióznost těchto poskytovatelů. Jedná se o zavedené firmy s mnohaletou historií. Díky tomu si o nich můžete vyhledat mnoho recenzí na internetu. V diskusích se vyskytuje hodně konkrétních zkušeností od různých lidí. Takže máte jistotu, že se jedná o reálné klienty. Naopak u neznámých firem jdete do mnohem většího neznáma, jelikož nejsou vyzkoušené.

Tradiční společnosti, jako je Cetelem půjčka, navíc mají jasnou strukturu a standardní postupy. Neporušují zákonné předpisy a ke klientům se chovají pokaždé stejně. I to by měla být záruka bezproblémové půjčky s nízkým rizikem. Tedy pokud nepodceníte vlastní schopnosti splácet. Důležitá je i dostupnost jejich pracovníků. Jestliže se vyskytne jakýkoliv problém, vždy se k nim dovoláte nebo vám odpoví na písemný dotaz.

Zmínit musíme i fakt, že výše uvedený objem peněz obdržíte bez ručitele. Nemusíte se tedy nikoho doprošovat, aby vám za půjčku ručil. V dnešní době je totiž docela problém takového člověka získat.
Dalším neméně důležitým plusem je, že půjčky jsou poskytovány na cokoliv. Není tedy potřeba vymýšlet důvody, proč podáváte žádost o úvěr. Nemusíte ani shánět nějaké faktury, kterými doložíte, že jste peníze použili na deklarované účely. Těmto dobám již dávno odzvonilo a je to jedině dobře.

 

Reklamní článek

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách penizeweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste měli konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel penizeweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -penizeweb.cz.

zdroj:
Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: půjčky, pr

Diskuze k článku: 0 příspěvků

Pro přispívání do diskuse musíte být přihlášen/a.

Můžete si také přečíst

Půjčky
Na co se zaměřit při výběru půjčky na směnku 1/2

Bez nahlížení do registru dlužníků Půjčky na směnku bývají velmi rychlé a většinou se nikdy nenahlíží do registru dlužníků,…

Půjčky
Online půjčky jsou opravdu rychlé

Je známo, že když už se kdokoliv rozhodne pro půjčku, chce ji získat rychle a bez zbytečné byrokracie a protahování.…

Půjčky
Další vhodné spotřebitelské úvěry

Spotřebitelský úvěr Cofidis Nejenom banky, ale i nebankovní společnosti spotřebitelský úvěr nabídnou. V případě Cofidis…

Půjčky
Co jste možná nevěděli o nestandardních nákladech na půjčky 1/2

Ne každý poskytovatel je má Začneme pozitivem, a to takovým, že ne každý poskytovatel nestandardní náklady má a ne…

Půjčky
Na co se zaměřit při výběru půjčky na směnku 2/2

Potřebné údaje na směnce Směnka je cenným papírem, kde se uvádí jména dlužníka a věřitele. Rovněž se zde uvádí celková…

Půjčky
Znáte podmínky pro nebankovní půjčku?

Mezi zájemci o půjčky panuje všeobecné přesvědčení, že nebankovní půjčky jsou dobře dostupné. To je určitě pravda, ale současně…

Půjčky
Jaké druhy půjček patří mezi nejvíce žádané?

Vzít si půjčku není v dnešní době žádná velká věda. Poskytovatelů je opravdu hodně a tak na ni dosáhne většina…

Půjčky
Vyberte si půjčku přes internet

Nevíte, kde najít tu správnou půjčku? Vzhledem k tomu, že dnes vše hledáme na internetu, je dobrý i v případě, kdy hledáme…

 
Vítejte Jak vydělat Jak ušetřit Zaměstnanci Podnikatelé Bydlení a reality Peníze a půjčky Spotřebitel Ostatní
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY