Jaké druhy půjček jsou nejvíce poptávané

Velikost textu: A A A

Jaké druhy půjček jsou nejvíce poptávané

Ilustrační foto
  • autor: Redakce

Trh s půjčkami nabízí různé podmínky, za kterých si lze vypůjčit potřebné peníze. Které z nich patří mezi nejvíce poptávané vám prozradíme v následujícím textu.

První půjčka zdarma

Výhodná půjčka, kterou můžete obdržet úplně zdarma. Důležité ovšem je, abyste si u dané společnosti půjčovali poprvé, protože jedině tak lze tuto půjčku získat. Dále je nutné ji splatit v domluveném termínu bez jakékoliv prodlevy a bez prodlužování doby splatnosti.

Půjčka bez účelu

Takzvaná půjčka na cokoliv je zřejmě vůbec nejoblíbenějším produktem. Je to logické, neboť peníze je možné použít bez jakýchkoliv omezení. Není potřeba dokládat faktury nebo účty. Nabízí ji největší počet společností.

Půjčky bez registru a bez zástavy

Nebankovní půjčky bez registru a bez zástavy patří mezi další top produkty na trhu půjček. Zastavit nemovitost si totiž nemůže dovolit každý. Co se registru týká, tak někteří lidé již mají zápis v registru dlužníků a to jim omezuje výběr mezi poskytovateli půjček. Typickým příkladem bez registru je Smart půjčka.

Půjčka na ruku

Dalším velmi oblíbeným produktem je hotovostní půjčka, u které jsou peníze vypláceny přímo na ruku. Tyto hlavně nebankovní půjčky nabízí menší počet poskytovatelů, což zvyšuje poptávku ze strany žadatelů. Jen je nutné si dát pozor, aby např. půjčka 25 000 Kč nebyla nějak znevýhodněna.

Půjčka před výplatou

Téměř každý člověk se setkal s tím, že mu někdy došly peníze před nastávajícím výplatním termínem. To je také hlavní důvod, proč jsou půjčky před výplatou tolik v kurzu. Navíc jsou dostupné, většina žadatelů potřebuje pouze několik tisícikorun na překlenutí krátkého období.

Půjčka bez doložení příjmů

Požadavek na pravidelné měsíční příjmy má většina poskytovatelů. To ale nutně neznamená, že každá společnost nabízející půjčku vyžaduje i potvrzení o příjmech od zaměstnavatele. A právě na tento segment půjček se soustředí nemalý počet zájemců.

Oblíbená je i novomanželská Cofidis půjčka do výše 200 000 Kč s dobou splatnosti až 90 měsíců. Tento druh půjček totiž mnoho společností nenabízí.

 

Reklamní článek

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách penizeweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste měli konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel penizeweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -penizeweb.cz.

zdroj:
Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: peníze, pr, půjčky

Diskuze k článku: 0 příspěvků

Pro přispívání do diskuse musíte být přihlášen/a.

Můžete si také přečíst

Půjčky
Jak si bezpečně půjčit na internetu?

Jste ve finanční nouzi a rozhodli jste se, že si vezmete půjčku? Pokud ano, budou se vám hodit informace, jak si bezpečně…

Půjčky
Od koho si Češi nejčastěji půjčují?

Situace, kdy nám chybí peníze a půjčka je jediným řešením, zná každý z nás. Využít můžete půjčku od rodiny, banky nebo…

Půjčky
Když půjčku, tak s rozumem

Skoro každý z nás si někdy v životě potřebuje půjčit peníze. Někdo to zvládne s tím, že si půjčí pár korun…

Půjčky
Kde získat nebankovní půjčku

Půjčky se v posledních letech staly samozřejmou součástí hospodaření nejenom firem a podnikatelů, ale také běžných občanů.…

Půjčky
Nejžádanější půjčky – které to jsou?

Nebankovních půjček najdete na dnešním trhu jako hub po dešti. Přesto to ani zdaleka neznamená, že by byl o všechny…

Půjčky
Rychlá půjčka do 8000 od Cool Credit

Žijete ve velkoměstě a díky vysokému nájmu a nákladům za domácnost nedokážete vyjít s penězi? Udělejte si určitou…

Půjčky
5 spolehlivých rad, jak si půjčit zodpovědně a bez rizika

V některých případech je půjčka nezbytná a člověk nemá jinou možnost. Protože však na spotřebitelském trhu operuje nespočet…

Jak ušetřit
Stop zbytečným výdajům

Dobře míněných rad zaměřených na to, jak optimalizovat naše výdaje a vytvářet větší rezervu pro strýčka Příhodu, není nikdy…

 
Vítejte Jak vydělat Jak ušetřit Zaměstnanci Podnikatelé Bydlení a reality Peníze a půjčky Spotřebitel Ostatní
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY