Jak si vybavit kancelář

Velikost textu: A A A

Jak si vybavit kancelář

Ilustrační foto
  • autor: Redakce

Vybavení kanceláře pro podnikání můžete pojmout různorodým způsobem. Hodně bude záležet na tom, k jakému účelu bude sloužit. Je rozdíl, jestli v ní budete přijímat klienty, zda vás má reprezentovat nebo prostě jenom potřebujete někam umístit pracovní vybavení a začít naplno pracovat. Bez čeho se ale téměř nikdy neobejdete?

Počítač

V současnosti je dobré se rozhodnout, zda si pořídíte stolní počítač nebo notebook. Notebook je určitě operativnější, protože ho můžete kdykoliv přenášet podle aktuálních potřeb. Je i mnohem skladnější. Problémem nemusí být ani jeho menší obrazovka, protože si již okolo tisícikoruny můžete pořídit kvalitní externí monitor. Navíc, pokud byste tu možnost měli, můžete k občasnému tisku využívat tiskárny na různých místech. Často si tak ani nebudete muset pořídit cartridge do tiskáren.

Tiskárna

Tiskárnu většina podnikatelů potřebuje. Tedy alespoň občas. Když budete tisknout hodně a nebudete potřebovat extrémní kvalitu, můžete si vystačit s jehličkovou tiskárnou. V této souvislosti se často pořizují cartridge pro tiskárny Epson, ale i pro jiné značky.

Přehlédnout byste neměli ani alternativní cartridge Lexmark, které nabízejí zajímavé vlastnosti. Ovšem vždy platí, že při výběru tiskárny byste měli hledět na účelnost, kvalitu a životnost. A nezapomeňte, že má vždy smysl si zkontrolovat, kolik stojí náplně do tiskáren a na kolik tisků vydrží. To vše hraje v celkových nákladech na pořízení a provoz roli.

Mobilní telefon

Bez mobilního telefonu se podnikat příliš nedá, snad s výjimkou některých specifických oborů. Ovšem pro zákazníky i dodavatele musíte být co nejvíce dostupní. Mobilní telefony navíc dnes umožňují mnoho funkcí, včetně mobilního připojení k internetu. Kvalitní chytrý mobil vám někdy může nouzově i nahradit počítač.

Židle

Nezapomeňte si pořídit kvalitní židli, hlavně pokud na ní budete muset sedět několik hodin denně. Sedavý styl života a práce u počítače má neblahý dopad na páteř, což během několika let pocítí úplně každý, kdo toto podcení. Navíc byste si měli nastudovat i výšku stolu a počítače, protože i to se do podmínek pro zdravá záda počítá.

Reklamní článek

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách penizeweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste měli konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel penizeweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -penizeweb.cz.

zdroj:
Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: pr, kancelář

Diskuze k článku: 0 příspěvků

Pro přispívání do diskuse musíte být přihlášen/a.

Můžete si také přečíst

Jak vydělat
Nejcennější poštovní známky světa 2/2

Britská Guyana Tato poštovní známka je velice specifická a unikátní v tom, že její celkový počet na světě je pouze…

Jak vydělat
Nejcennější poštovní známky světa 1/2

Penny Black a Penny Red Série poštovních známech Penny Black a Penny Red jsou první známky s portrétem královny…

Jak vydělat
Jaké výdělky na internetu dnes frčí 2/2

Psaní textů, překlady Moderní doba přeje těm, kdo umí psát kvalitní texty, a navíc i čerpají z cizojazyčných stránek.…

Jak vydělat
Jaké výdělky na internetu dnes frčí 1/2

Prodej ručně vyráběných výrobků Když opomeneme množství práce přes internet, která s sebou obvykle nese potřebu prodávat…

Půjčky
Jak vybrat ideální nebankovní půjčku

Každý z nás alespoň jednou za čas potřebuje finanční pomoc. Někdo ji řeší půjčkou od rodiny či přátel, další půjčkou z banky.…

Ostatní
Jaké formy zaměstnaneckých benefitů dnes frčí 2/2

Teambuildingy Oblíbeným benefitem jsou placené teambuildingy, které mohou mít různou formu. Ať jde o večírek, nebo…

Ostatní
Jaké formy zaměstnaneckých benefitů dnes frčí 1/2

Stravenky Klasickým zaměstnaneckým benefitem jsou stravenky. Ať už papírové nebo elektronické, jsou dost oblíbené a jejich…

Ostatní
Jaké monitorování pracovní docházky dnes frčí 2/2

Sledování aktivit na počítači Při práci a počítači se může sledovat právě i pohyb na internetu nebo v programech,…

Ostatní
Jaké monitorování pracovní docházky dnes frčí 1/2

Evidence Přesto, že se jedná o metodu monitorování docházky poněkud zastaralou, v nějakých, obvykle malých podnicích…

 
Vítejte Jak vydělat Jak ušetřit Zaměstnanci Podnikatelé Bydlení a reality Peníze a půjčky Spotřebitel Ostatní
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt NAHORU ↑

ZOBRAZIT MOBILNÍ VERZI ZOBRAZIT KLASICKY